15 Lipiec 2024

Jak przedłużyć "życie" wysokiej klasy torebek

img

Przygotowanie do szkoły

Jak przedłużyć "życie" wysokiej klasy torebek

Wraz z poprawą standardu życia ludzi, coraz więcej konsumentów kupuje niektóre wysokiej klasy torby męskie od dużych marek. Z jednej strony, mogą one pokazać swój status społeczny i smak. Z drugiej strony, przynoszą one również inny kłopot. Jest to konserwacja wysokiej klasy toreb męskich. W przeciwnym razie torby, które kupujesz za dużo pieniędzy, zostaną wkrótce "złomowane". W oparciu o 16-letnie doświadczenie Ruihao w dostosowywaniu wysokiej klasy toreb męskich, następujący producenci bagażu Ruihao wprowadzą Cię do wysokiej klasy toreb męskich. Wiedza na temat konserwacji.

Sekret konserwacji wysokiej klasy toreb skórzanych jest taki sam, jak w przypadku skórzanych butów. Musi mieć miejsce na odpoczynek i częstą konserwację. W szczególności należy wziąć pod uwagę osobiste potrzeby i gusta. Różne torby skórzane można dopasować w dowolnym momencie w zamian za dłuższą użyteczność.

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś najpierw przetrzeć torbę czystymi rękami, gdy po prostu kupujesz wysokiej klasy skórzaną torbę. Tak długo, jak używasz odpowiedniej temperatury ciała i smaru, delikatnie pocieraj go rękami, aby małe zmarszczki, a nawet małe blizny zniknęły. Ponadto, w normalnym użytkowaniu, użyj oleju konserwacyjnego w dowolnym momencie, aby przedłużyć żywotność. Jeśli chodzi o stosowany olej konserwacyjny, możesz użyć ogólnego płynu do konserwacji skóry (wszystkie na rynku), ale należy zauważyć, że ponieważ skóra jest inna, najlepiej najpierw zapytać skórę podczas używania, a następnie zastosować płyn konserwujący na dnie lub wewnątrz skórzanej torby nie jest przyjemny dla oka, aby sprawdzić, czy może być używany.

Powyżej jest ogólna metoda konserwacji, jeśli podzielisz ją, możesz zrobić różne konserwacje w zależności od różnych kory torby biznesowej:

Najlepszą metodą czyszczenia i konserwacji dla zwykłej skóry jest usunięcie kurzu, a następnie użycie specjalnego oleju czyszczącego w celu usunięcia brudu i zmarszczek. Po drugie, zanurz specjalny olej skórzanej torby na szmatce, lekko nałóż go na skórzaną torbę, a następnie mocno pocieraj szmatkę na skórzanej torbie, ale nie stosuj zbyt wiele detergentu, aby nie sprawić, że skórzana torba wyblaknie lub zanieczyści ubrania. Celem wygładzenia skóry jest ukazanie jej oryginalnego smaku. Najlepiej używać jej specjalnej maści. W mało prawdopodobnym przypadku zabrudzenia, można je starannie usunąć mokrym ręcznikiem. Zamsz to skóra jelenia, zamsz itp. Do jego usunięcia najlepiej używać miękkiej szczotki z włosia zwierzęcego, a unikać włosia metalowego. Zazwyczaj ten rodzaj skórzanej torby będzie się rozprzestrzeniał i będzie trudny do usunięcia ze względu na oleisty sok, więc najlepiej trzymać się z dala od pomocniczych rzeczy, takich jak guma do żucia lub cukierki. Przy usuwaniu tego rodzaju skóry należy pamiętać, aby wytrzeć ją delikatnie, aby zapobiec zabarwieniu torby na biało i pozostawieniu śladów. Skóra patentowa jest podatna na pęknięcia, dlatego należy zachować ostrożność podczas jej użytkowania. Zazwyczaj wystarczy przetrzeć ją miękką szmatką, np. chusteczką do nosa. Jeśli w skórzanej torbie są pęknięcia, można użyć szmatki, aby zwilżyć ją odrobiną specjalnego smaru, a następnie delikatnie przetrzeć. Po zrozumieniu konserwacji, musisz również zrozumieć, jak go przechowywać, aby być "długotrwałym pokojem".

Ogólnie rzecz biorąc, przy zmianie pór roku lub nieużywaniu go przez dłuższy czas, musi być posortowany zanim będzie mógł być przechowywany (skóry powinny być umieszczone w chłodnym miejscu, aby wyschły na powietrzu). Aby nie zdeformować skórzanej torby, konieczne jest wypchanie starych gazet w wewnętrznej warstwie, aby uniknąć pleśni, ale unikaj umieszczania kul na mole lub innych śmierdzących rzeczy razem.