13 Czerwiec 2024

Wskazówki dotyczące użytkowania plecaka

img

Przygotowanie do szkoły

Wskazówki dotyczące użytkowania plecaka

Aby mieć zdrowy plecak, musisz "zmniejszyć swoje obciążenie". Im prostsze rzeczy nosisz, tym lepiej. Lepiej nie czuć ucisku na ramionach. Teraz wiele MM jest pięknych. Wieszanie wielu metalowych akcesoriów na plecaku bez wątpienia zwiększy jego wagę. Zaleca się wybrać trochę wagi Lighten up stuffed toys i tym podobne. Paski Guangdong Grace Leather Backpack są ozdobione wysokoelastyczną gąbką, a nano-cool sandwich mesh back panel system zmniejsza nacisk na ramię i zapobiega plecy od bycia gorącym i spoconym. Chłodny materiał siatkowy jest oddychający i odprowadza pot, co jest rozwiązane od podstawowej przyczyny. Trudności z "redukcją obciążenia".

Utrzymanie postawy przez długi czas noszenia plecaka z ciężarem sprawi, że szyja będzie sztywna, a mięśnie pleców będą w stanie długotrwałego skurczu. Po dłuższym czasie spowoduje to objawy takie jak bóle ramion i pleców.

Po przeniesieniu plecaka należy dopiąć pas biodrowy tak, aby na krocze działała największa siła, a pas piersiowy należy zapiąć i dopiąć tak, aby plecak nie miał uczucia spadania. Podczas chodzenia należy obiema rękami pociągnąć za pas ramienny, aby dopasować regulację między plecakiem a plecami. Pochyl się lekko do przodu, tak aby podczas chodzenia siła ciężkości spoczywała właściwie na talii i biodrach, a plecy nie były uciskane. W nagłych wypadkach kończyny górne mogą być elastyczne. Podczas przechodzenia przez rwące rzeki i strome odcinki bez zabezpieczeń, poluzuj pasy naramienne, otwórz pas biodrowy i piersiowy, aby w razie niebezpieczeństwa móc przenosić ludzi z największą prędkością.

Na ramionach plecaka znajdują się umiejętności. Połóż plecak na pewnej wysokości, włóż ramiona w pasy ramienne, pochyl się do przodu i stań na nogach. Jest to wygodniejszy sposób. Jeśli nie ma wysokiego miejsca, aby go umieścić, podnieś plecak obiema rękami, umieść go na jednym kolanie, twarzą do paska, kontroluj torbę jedną ręką, chwyć pasek na ramię drugą ręką i szybko odwróć się, aby jedno ramię weszło w pasek na ramię, a następnie drugie ramię wejdź.

Producenci dostosowywania tornistrów do potrzeb szkoły podstawowej dzielą się wskazówkami dotyczącymi korzystania z plecaków:

W przypadku dużych plecaków o objętości powyżej 50 litrów, podczas umieszczania przedmiotów, na dolnej części należy umieścić ciężkie przedmioty, które nie boją się wstrząsów. Po ich umieszczeniu najlepiej, aby plecak mógł stać samodzielnie. Jeżeli ciężkich przedmiotów jest więcej, należy je równomiernie rozmieścić w plecaku. I blisko jednej strony ciała, aby ogólny środek ciężkości nie opadł do tyłu.