20 Kwiecień 2024

Ranking tornistrów dla dziewczynek

Każde dziecko potrzebuje do szkoły tornistra, aby móc nosić swoje książki oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Choć tornister ma zatem przede wszystkim funkcję użytkową, powinien także być wygodny dla dziecka i nie obciążać przesadnie jego pleców od najmłodszych lat. Jak zatem dokonać optymalnego wyboru? Jakimi kryteriami powinniśmy się kierować? Poniżej przedstawiony został ranking tornistrów dla dziewczynek, które wyróżnia nie tylko interesujące wzornictwo, ale również funkcjonalność.

Tornistry dla dziewczynek dostępne są na rynku w naprawdę różnorodnych wariantach cenowych. Wielu rodziców poszukuje dość tanich produktów, ponieważ ogranicza ich budżet.

1
ranking-photo
Tornister Step by Step SPACE NEON FREAKY HEARTBEAT Zestaw 5 elementów

Najdroższym tornistrem wymienionym w tym zestawieniu, jest produkt kosztujący około 1000 złotych. W zestawie znajdują się dwa magnesy oraz jedna zawieszka, przy pomocy których dziecko może dowolnie ozdobić swój plecak. Elementy są wymienne, łatwo można zatem je zdjąć oraz założyć na nowo. Tornistry te mają również neonowe barwy, dzięki którym są one zdecydowanie bardziej widoczne po zmroku. To wszystko jest dodatkowo uzupełnione o elementy odblaskowe, zapewniające dodatkową ochronę dziecku.

Tornister można również dowolnie dostosowywać do wzrostu dziecka przez długie lata jego edukacji, bez konieczności wymieniania produktu na zupełnie nowy. Tornister posiada również regulowane pasy, ergonomiczną konstrukcję, wygodne kieszenie na śniadanie oraz bidon itp. Jego wysoką jakość poświadczają natomiast certyfikaty.

999.00 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Tornister Step by Step LIGHT 2 HORSE FAMILY Zestaw 4 elementów.

Droższą wersją tornistra jest natomiast produkt Tornister Step by Step LIGHT 2 HORSE FAMILY Zestaw 4 elementów. Można zakupić go w cenie 600 złotych, ale posiada on również dużo bardziej wzbogacone wyposażenie. Teb tornister jest bardzo lekki i waży jedynie około 900 gram. Nadaje się on zatem przede wszystkim dla dzieci chudszych o bardziej smukłej budowie ciała. Szelki są również przystosowane do tego, aby nie zsuwać się z wąskich ramion. Posiada on dwa bardzo ważne certyfikaty AGR oraz BAG. Jest to produkt, na który producent udziela aż 4 lat gwarancji. W skład tego zakupu wchodzą: tornister, w pełni wyposażony przybornik, piórnik oraz worek w którym można nosić obuwie na wf. Produkt ten podobnie jak i wersja powyższa, posiada mnóstwo zalet. Także został on wyposażony w odblaski zapewniające bezpieczeństwo dziecku na drodze. Plecy tornistra zostały pokryte oddychającą wyściółką, dzięki czemu jest zapewniona wentylacja, a sam plecak jest wysoce ergonomiczny. Jeszcze kilkanaście lat temu, niewiele osób zwracało uwagę na tę kwestię. Dzieci nosiły bardzo często plecaki wypełnione po brzegi książkami, które nie były nawet w najmniejszym stopniu dostosowane do tego, aby je odciążać. Wiele dzieci nabawiło się w tym czasie poważnych wad postawy. Dlatego tak istotne jest to aby wybrać dla dziecka tornister, który naprawdę bardzie wysokiej jakości i pomoże im nosić ciężary książek oraz zeszytów. Pasy stabilizujące, w które został wyposażony ten model tornistra, pozwalają na dopasowanie go do pleców dziecka oraz do jego wzrostu. Warto wziąć pod uwagę oczywiście również aspekty estetyczne takich tornistrów. Model ten posiada między innymi elementy 3D, które są atrakcyjne w oczach dzieci. Każde dziecko chce nosić tornister, który naprawdę mu się podoba. Warto zatem również takie rzeczy brać pod uwagę w trakcie zakupu.

599.00 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Tornister Step by Step LIGHT „Horse Family”

Tańszą opcją jest Tornister Step by Step LIGHT „Horse Family”który w promocji można zakupić już za nieco ponad 100 złotych. Jakie są jego główne cechy? Przede wszystkim jest on lekki oraz ergonomiczny, dlatego też dziecko zachowuje odpowiednią postawę. Tył tornistra jest wykonany z oddychających materiałów - zapewniona została zatem dobra wentylacja. Szelki mają możliwość regulacji, tornister posiada również pas piersiowy. Tornister posiada magnetyczny zatrzask, dzięki któremu można bardzo szybko go otworzyć lub też zamknąć. Przednia kieszeń została wyposażona w termofolię. Jest to zatem idealne miejsce do przechowywania śniadania. Spód jest szeroki i sztywny, zabezpieczony odpowiednio przed brudem. Sam tornister został wykonany również z wysokiej jakości materiałów, które umożliwiają utrzymanie go w należytej czystości. Tornister został wyposażony również w elementy odblaskowe, które są w stanie zapewnić dziecku bezpieczeństwo na drodze w zmiennych warunkach pogodowych.

119.00 zł

Kup teraz