20 Kwiecień 2024

Ranking plecaków szkolnych

Zakup plecaka szkolnego to niezwykle ważna i trudna decyzja, bowiem powinien on być nie tylko atrakcyjnie wizualny dla ucznia, ale i praktyczny. Równie ważną kwestią jest, by nie wpływał negatywnie na postawę i kręgosłup dziecka. Dlatego też najlepiej sięgać wyłącznie po produkty, które zostały wykonane z troską o plecy najmłodszych. W bogatej ofercie ,,nos to" znajdziemy plecaki, które nie tylko przyciągają wzrok pięknym i unikalnym wzornictwem, ale i spełniają wymagania najbardziej wymagających konsumentów. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego warto zapoznać się z rankingiem, który ułatwi poszukiwanie idealnego plecaka szkolnego, dopasowanego do potrzeb ucznia. 

1
ranking-photo
Plecak szkolny Coocazoo ScaleRale, OceanEmotion, Galaxy Blue

Pozycja ta zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ plecaki z tej serii wykonane zostały z wyłowionego z oceanu plastiku. Zainteresuje to szczególnie te osoby, którym losy naszej planety nie są obojętne i chcą mieć swój udział w procesie oczyszczania wód. Warto również bliżej przyjrzeć się urokliwemu połączeniu barw, które przywodzi na myśl zachwycające rafy koralowe. Dla aktywnych uczniów dodatkową zaletą jest obecność pasków, do których przymocować można deskorolkę. Co ważne, plecak został wyposażony również w odblaski z możliwością zamontowania lampy LED. 

699.00 zł

Kup teraz
2
ranking-photo
Plecak Step by Step Grade UNICORN

Dużym atutem tego plecaka, jest opcja regulacji szelek, w zależności od wzrostu dziecka noszącego produkt. Pierwsze lata szkolne to również czas intensywnego wzrostu, dlatego dzięki temu systemowi, tornister posłuży uczniowi znacznie dłużej. Plecak szkolny posiada ozdoby, które łatwo zdjąć, dlatego też można wymienić je na inne. Ponadto, tornister zaopatrzony jest w niezwykle przydatną kieszeń z termofolią izolacyjną, która pomoże utrzymać przekąski w odpowiedniej temperaturze oraz w przezroczystą kieszonkę na plan lekcji.

499.00 zł

Kup teraz
3
ranking-photo
Plecak szkolny Coocazoo ScaleRale, kolor: Mixed Melange, Pink Leo

Plecak ten nie tylko wpasowuje się w najnowsze trendy, ale i stanowi świetną propozycję dla osób, które cenią sobie minimalizm we wzornictwie. Jego waga to zaledwie 1200 g, dlatego możemy mieć pewność, że nie będzie on stanowił dodatkowego obciążenia dla pleców ucznia. Co ważne, plecak posiada prestiżowe certyfikaty, ponieważ został doceniony przez niemieckie organizacje, które działają na rzecz zdrowego kręgosłupa. Bardzo ciekawą propozycją jest ukryta kieszeń znajdująca się z tyłu plecaka, dzięki której uczeń może bez żadnych obaw przechowywać pieniądze, czy dokumenty.  

699.00 zł

Kup teraz
4
ranking-photo
Plecak szkolny Coocazoo ScaleRale, kolor: Tropical Blue, system MatchPatch

Produkt niewątpliwie wyróżnia stylowy, a zarazem stonowany design, który nawiązuję do egzotycznych wysp. Ważną cechą jest wodoodporność, zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo dla przechowywanych książek i innych przedmiotów. W plecaku znajduje się także duża przegroda, idealna dla laptopa. Osoby które na pierwszym miejscu stawiają dobrą organizacją, zapewne docenią obecność specjalnej kieszeni na telefon oraz długopisy, a także zawieszki przeznaczonej do kluczy. Plecak jest niesamowicie komfortowy podczas noszenia, bowiem szelki są wyściełane, a pas piersiowy posiada możliwość regulacji.

469.00 zł

Kup teraz
5
ranking-photo
Plecak szkolny Coocazoo RayDay, kolor: Purple Illusion, system MatchPatch

Ten wielobarwny i przyciągający uwagę plecak szkolny, może poszczycić się wyjątkową zaletą, która przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki. Produkt posiada otwór na słuchawki, dzięki któremu możliwe jest słuchanie ulubionych utworów, przy równoczesnym przechowywaniu telefonu w plecaku szkolnym. Warto również podkreślić, że Coocazoo RayDay został wykonany z niezwykłą dbałością o detale, bowiem do jego produkcji zostały wykorzystane zamki najwyższej jakości. Produkt wyposażono również w boczne pasy kompresyjne, które umożliwiają  zwężenie lub rozszerzenie plecaka oraz odczepiane pasy biodrowe.

329.00 zł

Kup teraz
6
ranking-photo
Plecak szkolny Coocazoo e-ScaleRale TecCheck Petrol

Zakup tego plecaka warto rozważyć, jeśli bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły oraz drogi powrotnej, jest dla nas kluczowe. Produkt posiada bowiem niezwykle silne odblaski IQseen, dzięki którym uczeń będzie widoczny dla kierowców, nawet ze 160 m! Kolejną zaletą tego plecaka szkolnego jest to, że został wykonany z dbałością o środowisko. Nie zawiera on środków chemicznych PFC, które są szkodliwe dla naszej planety. Produkt ten został również stworzony z myślą o prawidłowej postawie, ponieważ plecy są ergonomicznie wyprofilowane, a pas biodrowy może być regulowany za pomocą specjalnego przycisku. 

749.00 zł

Kup teraz